Moderná záhrada

6.11.2009 | DITON | Plánovanie záhrad | Komentárov 0 |

Vytvorte si záhradu presne podľa svojich predstáv. Reprezentatívne, moderné, alebo naopak s nádychom romantiky. Záhradu plnú zátišia a cestičiek, kde budete môcť spolu s rodinou a priateľmi tráviť svoje voľné chvíle. Vďaka širokému výberu tvarov, farieb a povrchových štruktúr sú ideálnym riešením pre všetky spevnené plochy betónovej dlažby.

Moderná záhrada - foto, Hyperbyvanie.sk

V každom z nás je z minulosti zakorenená akási nechuť k využívaniu betónu v záhrade. Prevláda názor, že nepekný vzhľad a šeď betónu narúšajú zbytočne zeleň a do záhrady preto nepatria. Ide však o zastaraný názor, pretože moderné technológie umožnili v posledných rokoch predstaviť betón v úplne inej podobe. Na trhu sa môžeme stretnúť s pestrou paletou betónových prvkov, ktoré zaujmú nielen svojou účelnosťou, ale aj vzhľadom. Betón v najrôznejších farebných podobách, zmiešaný s kamennou drťou, pieskovaný, vymývaný alebo opatrený patinou, pôsobí úplne prirodzene a do záhrady bezchybne zapadne.

Pohodlie predovšetkým

Už vás nebaví sa neustále brodiť rozbahnenou predzáhradkou a čistiť topánky špinavé od hliny? Vyriešte váš problém raz a navždy, siahnite po betónovej dlažbe. Zámková dlažba je veľmi účelová, jej položenie je jednoduché a rýchle a navyše máte istotu jej použiteľnosti na veľa rokov. Navyše sa výborne hodí aj na obzvlášť namáhané plochy, ako sú napríklad príjazdové cesty alebo miesta pre parkovacie státie. Výhodou zámkovej dlažby je predovšetkým jej široký sortiment farieb a tvarov, ktorý žiadny iný materiál s týmito vlastnosťami neponúka. 

Moderná záhrada - foto, Hyperbyvanie.sk

Najdôležitejšie je výber

Keď sa rozhodnete pre nákup betónových výrobkov, mali by ste pamätať na to, že vám budú slúžiť niekoľko rokov a budete ich mať denne na očiach. Preto je potrebné vždy starostlivo zvážiť, na aký účel ich chcete použiť a s akou počítate záťažou. Dôležité je správne zvoliť aj farebný odtieň. Napríklad pri budovaní vjazdov do garáží je potrebné mať na pamäti, že pneumatiky môžu zanechať na svetlých betónových dlaždiciach stopy po oteru. Preto je v tomto prípade vhodnejšie staviť na tmavšie farebné odtiene, ktoré sú predsa len o niečo menej citlivejšie k prípadnému znečisteniu. Rovnako je dobré nakupovať u jediného výrobcu, a to predovšetkým kvôli jednotnosti farieb jednotlivých betónových výrobkov. Kvalitné výrobky za rozumnú cenu ponúka napríklad spoločnosť DITON.
www.diton.cz

Moderná záhrada - foto, Hyperbyvanie.skDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 4

Diskusia

Článok Moderná záhrada zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 245 príspevkov

Relógios Hublot Replica Watches : Fábrica Onl: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Hublot Replica Watches - ein geliebter Band f: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

Ďalšie príspevky »