Elektrický gril na záhradu aj do panelových domov

28.3.2011 | Jana Henychová | Zahradná technika | Komentárov 0 |

Záhradné grily sa v posledných rokoch stali takmer bežným doplnkom každej rodinnej oslavy a domáceho organizovania spoločenských podujatí. Najmä ak ste si obľúbili chuť šťavnatého sprudka upečeného steaku, grilovanej hydiny, rýb alebo diviny, budete užívaním grilu nadšení.

Elektrický gril na záhradu aj do panelových domov  - foto, Hyperbyvanie.sk

Na začiatku jari všetko ožíva a s tým aj prichádza veľa spoločenských akcií. Grilovanie je jednou z aktivít, ktorá sa hodí takmer pre každú príležitosť. Ak hľadáte ekologicky úsporné a šetrné, ale zároveň aj praktické riešenie, potom si môžete zakúpiť niektorý z moderných typov elektrických grilov. Doby, kedy prvé grily na elektrinu nemali dostatočné vybavenie pre dlhé a časté používanie, sú už dávno minulosťou. Konštrukcia moderných elektrických grilov je natoľko vylepšená, že ich môžete využívať bez ohľadu na miesto a čas. Tak napríklad taký gril môžete bez problémov použiť uprostred sídliska a svoje okolie rozhodne nebudete obťažovať dymom ani zápachom. Medzi ďalšie výhody patrí úspora paliva. Nebudete tak musieť priebežne obstarávať jeho prísun a na nákladoch rozhodne ušetríte.

Elektrický gril na záhradu aj do panelových domov , fotka

Vďaka vyššie uvedeným prednostiam sa tak stávajú ideálnym doplnkom pre prípravu pokrmov, najmä na balkóny či zastrešené terasy panelových bytov, ba dokonca do samotného interiéru. Vďaka tomuto technickému pokroku tak v dnešnej dobe grilovanie nie je iba záležitosťou rodinných domčekov so záhradou a rekreačných chát. Vykurovacia špirála na elektrinu nahrádza plnohodnotne plynový horák. Bezpečnosť proti prípadnému požiaru sa dá u týchto spotrebičov zvýšiť na maximálnu možnú mieru, aby sa tak predišlo prehriati alebo požiarom. Vďaka vysokému výkonu je gril behom niekoľkých málo minút pripravený na prevádzku a tak nemusíte dlho čakať, než sa vykurovacia špirála zahreje.

Elektrický gril na záhradu aj do panelových domov , fotka

Vybrané typy elektrických grilov obsahujú namiesto klasického roštu jednoliatu teflónovou plochu. Vďaka tomu môžu do určitej miery nahrádzať rúru na pečenie a tak si môžete okrem mäsa z grilu dopriať napríklad pizzu, palacinky alebo zemiakové placky. Vďaka tomu v ňom pripravíte skvelú večeru, preto je vhodný pre denné použitie a stane sa ideálnym rodinným pomocníkom v každej domácnosti. Veľa druhov novodobých elektrických grilov je prepojením modernej technológie, štýlového dizajnu, kvalitných materiálov a dlhodobej životnosti. Vaša rodina aj priatelia si tak grilovanie môžu veľmi obľúbiť. Tento moderný spôsob grilovania, vďaka ktorému nebudete obťažovať susedov dymom a špiniť si ruky uhlím, vás iste poteší. Navyše vďaka špeciálnej povrchovej úprave u niektorých typov elektrických grilov môžete grilovať aj bez tuku. Grilovacia doska s nepriľnavým povrchom a indikátorom teploty slúži ako dokonalá prevencia proti pripekaniu. Grilovacie plochy s kamennou doskou zase umožňujú hĺbkové grilovanie, dokonca aj s možnosťou zapekania syra a zeleniny. Využitie je skutočne široké a mnohí z vás taký výrobok iste ocenia, pretože môže váš jedálniček obohatiť o množstvo ďalších možností.
 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Elektrický gril na záhradu aj do panelových domov zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 245 príspevkov

Relógios Hublot Replica Watches : Fábrica Onl: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Hublot Replica Watches - ein geliebter Band f: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

Ďalšie príspevky »