Akumulátorové nožnice na trávu a kríky

12.5.2011 | Jana Henychová | Zahradná technika | Komentárov 0 |

Ak potrebujete pre vašu domácnosť kvalitný, skladný a praktický nástroj pre drobné práce na záhrade, potom si môžete obstarať elektrické nožnice na strihanie trávy, drobných kríkov a živého plotu. Kompaktný a ľahký dizajn s ergonomickou rukoväťou zaisťuje pohodlnosť pri práci. S motorizovanou záhradnou technikou vám všetko pôjde tak ľahko od ruky, ako nikdy predtým.

Akumulátorové nožnice na trávu a kríky  - foto, Hyperbyvanie.sk

Akumulátorové nožnice obsahujú pre kontrolu stavu a jednoduchšie nabíjanie batérie mimoriadny prídavný indikátor. Vďaka nemu batéria v nožniciach vydrží dlhšie nabitá. Výmena nožov sa nemusí vykonávať tak často, pretože sú vysoko naostrené pomocou špeciálnej laserovej technológie. To umožňuje presnejšie a ľahšie zastrihovanie porastov, pretože zabudované čepele nožov naostrené laserom sú veľmi tenkými a ostrými komponentmi. Vymeniteľné kvalitné nože sú precízne brúsené. Pre lepší výkon a priebežné prečisťovanie stroja počas práce sú opatrené nepriľnavým povlakom. Jednoduchú výmenu nožov tak môžeme vykonať bez použitia náradia. Jednotlivé akumulátorové články sa dajú aj bez problému vymeniť.

Akumulátorové nožnice na trávu a kríky , fotka

Ďalšou z predností, ktoré tieto záhradné nožnice majú, je mäkká rukoväť, ktorá môže byť buď vypolstrovaná alebo potiahnutá mäkkou gumou. Je veľmi pohodlne ovládateľná a prispieva tak k celkovo menšiemu opotrebovaniu celého stroja. Vďaka zjemnenej rukoväti vás práca nezaťaží a nevyčerpá energiu a tak vás ani ruky po dlhej práci bolieť nebudú. Na veľkosti ani sile samotnej ruky jedinca ani tak nezáleží. Výkyvný komfortný držiak je totiž stavaný pre optimálne prispôsobenie sa prirodzenému držaniu ruky a navyše je väčšina súčiastok vyrobená z odľahčeného materiálu a tak sa stroj prispôsobuje vám a nie vy jemu.

Akumulátorové nožnice na trávu a kríky , fotka

Okrem strihania bežnej trávy a krovín s akumulátorovými nožnicami môžete pre okrasu tiež začisťovať okraje okrasného trávnika. Všetky súčasti stroja sú vnútri rozmiestnené tak, aby bolo zachované optimálne rozloženie hmotnosti, preto vám dlhodobo umožní ľahkú manipuláciu bez následkov veľkej únavy.

Akumulátorové nožnice na trávu a kríky , fotka

Vybrané modely akumulátorových nožníc môžete tiež vybaviť teleskopickou otočnou násadou, ktorá je nastaviteľná do ľubovoľnej výšky. Tento druh príslušenstva sa používa pre prácu vo vzpriamenej polohe. Malé trávnaté plochy tak môžete ľahko a rýchlo upraviť podľa potreby. Tento všestranný typ motorového náradia môže nájsť uplatnenie ako na súkromných záhradách, tak aj v priemyselnom sektore poľnohospodárstva alebo vo firmách pre údržbu zelene.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Akumulátorové nožnice na trávu a kríky zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 245 príspevkov

Relógios Hublot Replica Watches : Fábrica Onl: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Hublot Replica Watches - ein geliebter Band f: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

Ďalšie príspevky »