Záhradné sprchy pre osvieženie

30.6.2011 | Jana Henychová | Zahradná technika | Komentárov 0 |

Ak máte na vašej záhrade dostatočné priestorové možnosti, potom ju nemusíte využívať len na pestovanie rastlín. Na účely kvalitného a spoľahlivého osvieženia v horúcich letných dňoch si môžete nechať zhotoviť sprchu priamo na vašej záhrade, ktorá sa vám do budúcna rozhodne vyplatí.

Záhradné sprchy pre osvieženie  - foto, Hyperbyvanie.sk

Sprchu, ktorá vám môže stáť na záhrade, veľmi ľahko a s chuťou radi využijete pre rýchle a pohodlné osvieženie počas horúceho náročného dňa. Je ideálnym doplnkovým vybavením, ak už máte na záhrade postavený bazén. Sprchu tak možno efektívne používať pre hygienické osprchovanie pred vstupom do bazéna, aby ste mohli dlhodobo šetriť čistotu jeho vody. Sprchovanie za vonkajších podmienok je tak vďaka modernej výbave rovnocenne komfortné ako v klasickej kúpeľni. Vybavenie stačí len správne napojiť na rozvody potrubia vstupnej i odpadovej vody a záhradné zariadenie sa tak stáva plne porovnateľné s tým bytovým.

Záhradné sprchy pre osvieženie , fotka

Samotný princíp funkčnosti spočíva v tom, že pomocou slnka pri vyšších teplotách sa postupne zahrieva základový kužeľ sprchy o určitom objeme vody na vyššiu teplotu. Túto výsledne teplejšiu vodu si užívateľ následne môže zmiešať podľa vlastnej potreby s vodou studenou, ktorá môže byť zase zvláštne vychladená samostatnou chladiacou technikou ako sú ochladzovacie čerpadlá. Výslednú vodu, ktorá je potom na výstupe na sprchovanie, si môžete podľa vlastnej potreby regulovať pomocou osobitného zmiešavacieho ventilu.

Záhradné sprchy pre osvieženie , fotka

Sprcha je tiež vybavená redukčným ventilom pre obmedzenie tlaku na vstupe. Vybrané druhy vonkajších spŕch sú tiež vybavené poistným ventilom slúžiacim na ochranu systému pred pretlakovaním pri ohreve a zmiešavacím ventilom pre reguláciu výslednej teploty vody, čo je veľmi praktickým bezpečnostným opatrením. Pre upevnenie na záhradnú plochu a vysokú mieru dlhodobej stability sú niektoré druhy spŕch vybavené zvláštnym statívom.

Záhradné sprchy pre osvieženie , fotka

Po minutí teplejšej vody, ktorá sa vám na slnku ohreje, nie je za horúceho počasia problém, aby ste počas pár hodín mali vaši sprchu opäť teplou vodou zásobovanú a pripravenú na ďalšie použitie. Výhodou vyššie uvedeného systému ohrievania je, že voda tak získava teplo zdarma. Vďaka osprchovaniu na záhrade tak môžete pohodlne a plynule prejsť do bazéna a nemusíte zbytočne zložito chodiť do bytovej kúpeľne.
 

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.czDiskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Záhradné sprchy pre osvieženie zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 207 príspevkov

Luxuoso Montblanc Pen foram em alta demanda ,: canetas canetas Mont...

Mária Bolešová: Dobrý deň, ak si chcem kúpiť jedno z...

Qualitäts-beste Schweizer Replica U Boat Uhre: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Moncler Down Jacket Women Kapuzen Jacken lila: monclermoncler outletmoncler...

Rika: nielen do bytu, ale aj kancelarie v...

Nike Air Max Uomo - scarpe nike: nike air max nike fabbrica. [b]scarpe...

Ahoj: Tiež hľadám detský nábytok! Ďakujeme...

Replica Chopard Watches, orologi di lusso Cho: swiss replica orologi aaa + Orologi...

Datejust 36 millimetri: orologi Rolex orologi rolex a basso...

Ďalšie príspevky »