Robotické kosačky

15.5.2012 | Monika Kovačková | Zahradná technika | Komentárov 0 |

Hodvábny na dotyk, svieži na pohľad - taký je letný trávnik, ktorý vábi na leňošenie. Aby trávnik bol ozajstnou pýchou záhrady, je potrebné sa o neho pravidelne starať. Predstava, že relaxujete, kým sa váš pomocník stará o perfektný vzhľad i kondíciu vášho trávnika, je asi snom každého majiteľa zatrávnenej plochy. Tak nezostávajte u snov a kúpte si robotické kosačky, ktoré sa o kosenie trávnika postarajú úplne samy.

Robotické kosačky - foto, Hyperbyvanie.sk

Robotické kosačky na prvý pohľad pripomínajú robotické vysávače a v mnohom sa im svojou technikou aj podobajú. Jednoducho ich stačí vypustiť na trávnik a ony sa vďaka inteligentnému naprogramovaniu pustia samy do sekania, pričom pracujú úplne samostatne, kvalitne a s minimálnymi prevádzkovými nákladmi. Navyše sú vybavené pádovými a trávnymi senzormi, takže sa nemusíte báť, že by niekam narazili alebo spadli. Kým kosačka bude samostatne križovať vašu záhradu, môžete ušetrený voľný čas stráviť presne podľa svojich predstáv.

Robotické kosačky, fotka

Pomoc robotickej kosačky oceníte nielen vy, ale aj váš trávnik, čo bude poznať na prvý pohľad už za niekoľko týždňov. Kosačky doprajú trávnikom naozaj kvalitnú starostlivosť a zaiste ich na trávnik budete vypúšťať častejšie a pravidelnejšie, čím výrazne podporíte rozrastanie drnov do šírky. S robotickými kosačkami navyše nebudete musieť riešiť, kam vyhodiť pokosenú trávu. Steblá trávy sú porezané na jemnú zmes, ktorá slúži ako skvelé ekologické hnojivo. Výsledkom je zdravý, sviežo zelený a hustý trávnik, ktorý bude ozdobou okolia každého rodinného domu.

Robotické kosačky, fotka

 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0

Diskusia

Článok Robotické kosačky zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 236 príspevkov

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Audemars Piguet: beste Zwitserse replica horloges beste...

Hamilton: michael kors outlet klaring Korting...

Billige Brown, engros Brown, Discount Brown: pandora stikkontakt online pandora...

Ďalšie príspevky »