Odpad, septik či kompost za vás vyrieši Golem

7.9.2011 | Jana Henychová | Zahradné stavby | Komentárov 0 |

Kto vlastní dom, vie, že okolo neho je stále čo robiť. Rovnako záhrada obnáša veľa práce, ale aj niektoré činnosti, ktoré vyžadujú techniku či špeciálne preparáty. Dnes vám pomôžeme s čistením odpadu či septiku a povieme si aj niečo o tom, ako vyrobiť kompost za pomoci prírodných látok. Predstavujeme vám totiž novú radu Bio Golem & Kompostér, ktorá vám vašu prácu podstatne uľahčí. Pýtate sa ako? Našiel sa niekto, kto donútil baktérie pracovať za vás.

Odpad, septik či kompost za vás vyrieši Golem  - foto, Hyperbyvanie.sk

Prvý z predstavovaných výrobkov je BIO GOLEM P. Jedná sa o prípravok na čistenie odpadových potrubí. Je to biologický, vysoko účinný bio enzymatický prostriedok. Uvoľňuje zanesené odpadové potrubie a obmedzuje tvorbu zápachu. Podporuje biologickú aktivitu septikov, odpadových nádrží, lapačov tukov atď. Obsahuje totiž nezávadné baktérie, ktoré rozkladajú organické látky usadené v potrubí, ktoré pritom nenarušuje, akoby mohli urobiť niektoré silné chemikálie.

Odpad, septik či kompost za vás vyrieši Golem , fotka

Máte rodinný domček, chalupu alebo chatu na dedine bez kanalizácie a čističku odpadových vôd zatiaľ možno len plánujete? Potom určite viete, že plnšia žumpa, septik či suchý záchod prináša spoľahlivé správy o počasí. Ako náhle sa blíži dážď, "cítite to". A ak dlho neprší, musíte sa spoľahnúť na svoju pamäť a starostlivé pravidelné kontroly. Aj na vývoz odpadových vôd sa totiž nejakú dobu čaká. A samozrejme tiež niečo stojí. Iné to však je, ak si zaobstaráte domov tie správne, cielene vyšľachtené baktérie. Druhý náš pomocník je výrobok značky BIO GOLEM S. Je určený pre septiky a suché záchody so zvýšeným obsahom mikroorganizmov. Jedná sa o biologicky aktívny, nezávadný prípravok k rozkladu a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septikoch a podobne. Pri pravidelnom používaní Bio Golema S dochádza v ošetrovaných odpadových systémoch k množeniu baktérií rozkladajúcich organické látky, takže prebieha nepretržité čistenie systému. Výsledkom pôsobenia prípravku je potom účinný rozklad organického odpadu na tekutý a obmedzenie tvorby zápachu. Odpady zo septikov, žúmp a suchých záchodov po aplikácii Bio Golema S sú vhodné na hnojivú zálievku rovnomerným postrekom na vlastnom pozemku.

Odpad, septik či kompost za vás vyrieši Golem , fotka

Tretí pomocník pre záhradu je BIO Kompostér. Kto by si neprial mať vysoko účinný urýchľovač zrenia kompostu, biologicky aktívny, ekologicky nezávadný prípravok, ktorý rozkladá organické látky v záhradných kompostom. Podstatou tohto vysoko účinného biologického prípravku je zmes bakteriálnych kultúr, enzýmov a živín nutných pre činnosť mikroorganizmov. Výsledkom pôsobenia prípravku je urýchlenie rozkladu organických látok v záhradných kompostoch. Práca s ním je navyše veľmi jednoduchá. Suché baktérie a enzýmy jednoducho pred použitím aktivujete jednoduchým rozmiešaním prípravku vo vlažnej vode, necháte 30 minút stáť a môžete začať pracovať. Aktivovanou látkou zmesi pokropíte materiál určený pre kompostovanie.

Odpad, septik či kompost za vás vyrieši Golem , fotka

Všetci títo pomocníci sú z dielne českej tradičnej firmy Druchema. Nezabudnite, že napriek prírodným materiálom sa jedná o chemický výrobok a preto vždy pri práci používajte ochranné rukavice. Po práci si dôkladne umyte ruky a ošetrite pokožku regeneračným krémom. Viac podrobností o spomínaných výrobkoch môžete nájsť na www.druchema.cz. Môžete sa tiež inšpirovať videom na nasledujúcom odkaze. http://www.druchema.cz/cz/katalog/domacnost-a-zahrada/bio-enzymaticke-prostredky/hladove-bakterie.

Autor: Jana Henychová / Hyperbydlení.cz
 Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 0


Súvisiace odkazy a zdroje informácií

Diskusia

Článok Odpad, septik či kompost za vás vyrieši Golem zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 245 príspevkov

Relógios Hublot Replica Watches : Fábrica Onl: réplica relógios suíços aaa + relógios...

Hublot Replica Watches - ein geliebter Band f: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

Réplica reloj Omega Broad Arrow Chronographe : [b]réplicas de relojes suizos aaa...

Replica Omega Seamaster , AAA Omega Seamaster: Replik Schweizer Uhren aaa + Replik...

høj kvalitet schweiziske replika ure: høj kvalitet schweiziske replika...

Ďalšie príspevky »