Záhradné slnečníky

7.12.2009 | Redakce Hyperbydlení.cz | Zahradný nábytok | Komentárov 0 |

Pozrime sa na jeden z posledných trendov, a tým sú vonkajšie slnečníky. Tie vám pomôžu užiť si horúce leto na vašej záhrade bez nejakej ujmy na zdraví, ktoré môže ostré slnko spôsobiť.

Záhradné slnečníky - foto, Hyperbyvanie.sk

Veľa ľudí má rado letné aktivity, ale len málokto si uvedomuje, ako môže byť slnko škodlivé. To je hlavný dôvod prečo by ste mali investovať do ochrany pred slnkom. Pod slnečníkom si môžete v pokoji vychutnať čerstvý letný vzduch bez akýchkoľvek obáv.

Malý slnečník

 

Ak potrebujete zakryť iba menší priestor, malý slnečník vám na to bude stačiť. Snažte sa investovať svoje peniaze do kvalitných produktov, ktoré vám zabezpečia dokonalú ochranu. Sú designované tak, aby sa bez problémov zmestili na balkón alebo na menšiu terasu alebo verandu. Navyše sú veľmi ľahké, takže manipulácia nie je problém ani pre jednu osobu.

Záhradné slnečníky - foto, Hyperbyvanie.sk

Veľké záhradné slnečníky

 

Tieto veľké slnečníky sú skvelým riešením na záhradu alebo na veľkú terasu. Ich najčastejšie použitie asi je na zakrytie stola, ak budete chcieť v lete obedovať vonku. Hlavne ich musíte poriadne upevniť a zabezpečiť, pretože sú kvôli svojej veľkosti náchylné na vietor.

Obrie slnečníky

 

Ak máte veľkú záhradu a potrebujete pokryť slnečníkom skutočne veľký priestor, je lepšie si namiesto dvoch veľkých kúpiť radšej jeden obrí slnečník. K manipulácii budete potrebovať aspoň dvoch ľudí, pretože je skutočne ťažký. Ďalšou nevýhodou je jeho vysoká cena. Tá sa pohybuje v prepočte pokojne okolo 15-20 tisíc korún. Samozrejme sa dá kúpiť aj podstatne lacnejšie, ale to už ide na úkor kvality. Stále sú však lacnejšie ako pergoly, ktoré sa pre únik pred slnkom tiež dosť využívajú.

Záhradné slnečníky - foto, Hyperbyvanie.sk

Slnečník nad bazén

Ak máte na záhrade bazén a trávite v ňom podstatnú časť leta, mali by ste si zaobstarať slnečník. Nad bazén sa inštaluje do špeciálneho ramena, vďaka ktorému je plne otočný a zabezpečí vám ochranu pri každej polohe slnka. Samozrejme ich môžete použiť tiež na terasu alebo na balkón, ale pre tento účel sú až zbytočne drahé.Diskutovat Tlačiť článok

Hodnotenie článku

hlasov: 5

Diskusia

Článok Záhradné slnečníky zatiaľ nikto nekomentoval. Buďte prvý!

počet príspevkov: 0

Zobrazit diskusiu » Pridať príspevok

Nájdite si svoje bývanie

Vyberajte z viac ako 10000 nehnuteľností na Hyperreality.sk

Nehnuteľnosť

Kraj

Obsahuje text

poradna

V tejto chvíli neexistujú žiadne záznamyDiskusia

Celkom: 236 príspevkov

2012 Absorbing Fashion Latest One Shoulder Or: wedding gowns online best wedding...

Enlaces de paquetes de vacaciones en Londres : enlaces de outlet londres Vuelos...

Audemars Piguet: beste Zwitserse replica horloges beste...

Hamilton: michael kors outlet klaring Korting...

Billige Brown, engros Brown, Discount Brown: pandora stikkontakt online pandora...

Ďalšie príspevky »